• Lex van Lieshout

De vlag kan uit voor deze scholieren

ERMELO/HARDERWIJK Middelbare scholieren zaten donderdagmiddag in spanning. Zij kregen te horen of ze geslaagd waren voor hun examen. Hetkontaktermelo.nl en hetkontaktharderwijk.nl feliciteren alle geslaagden met hun diploma. Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.

EMAUS COLLEGE

Nog niet binnen

GROEVENBEEK COLLEGE ERMELO

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

PUTTEN: Lida Ahmadi, Luc van den Bor, Manon Bos, Esmée Disselen, Awin Pieper, Yannick Timmer

UDDEL: Meli Gergely

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

NIJKERK: Esmee van Rooijen

PUTTEN: Sude Aleyna Akgunduz,, Esther van As, Annabel Bakker, Vidar Dooper, Jeffrey Jansen, Amira Nassr, Robin de Snoo, Dana van der Veen, Lorenzo de Visser

UDDEL: Daniëlle van den Broek, Jarnik van den Hardenberg, Brendan van de Steeg

Vmbo Theoretische leerweg

GARDEREN: Thom van Doesburg, Paskal Smit

KOOTWIJK: Corné van den Brink

NIJKERK: Mark van Rhee, Kim Ruiter

PUTTEN: Abdelmoemen Bedroune, Marjon van Beek, Esther van Beek, Niels Beijnen, Arnon Boone, Marco van den Broek, Lobke Brouwer, Rianne Brouwer, Tamara van de Bunt, Sebastian Chomiuk, Simon Dibandjo, Rosa Doppenberg, Damiën Doppenberg, Nick Doppenberg, Anouk van Eldik, Madelon Geurtsen, Diederick Grevengoed, Janelle Groenendijk, Jasper Hijmissen, Rik van den Hoorn, Femke Jansen, Laura de Jong, Jasmina Kasmi, Aron Koedijker, Sander van Losenoord, Jeremy Lubbersen, Wilmar Maarseveen, Aalt Pieper, Ilse Polhoud, Jacky Roeleveld, Mattias Ruiter, Melisa Seref, Femke Tibbe, Serge de Veer, Francien van Wijncoop, Merel Woudman, Adil Yusofi, Diederik Zwart

STROE: Gijs Klunder

UDDEL: Marlon Boeve, Petri Gerritsen

Havo

GARDEREN: Demi Heimgartner, Ruben Krol, Michiel Kuijt, Wietse Schipper,

NIJKERK: Anne ten Klooster,

PUTTEN: Gerben Aalten, Timon de Almeida Guimarães, Tamara Babajan, Rens van Beek, Twan van den Berg, Ezra Bijsterbosch, Joost van den Brink, Sandra Brouwer, Marijke van Dasselaar, Belmond Dibandjo, Mandy Donderwinkel, Elise van Donkersgoed, Cornel Doornebosch, Erik van Elten, Thijs Falger, Mitchell Feij, Julia Geurts, Martin Gooijer, Mandy van der Haar, Luc Heerlien, Nick van Hees, Britte Heinen, Tim Hoogerwaard, Noortje Hoorn, Noël Huisman, Leon Ilikkan, Bernice Jaarsma, Andrea Jansen, Kyra Jansen, Bénine Karssen, Max Knieper, Matthijs Kool, Yoni Koopman, Ferdinand Kous, Jasmijn Looijen, Milou van Ommen, Bart Posthouwer, Dana Roelofsen, Anne Ruitenberg, Rik Ruitenberg, Tim Schep, Ilayda Seref, Morsal Sirat, Robert van Soest, Gerrit Timmer, Julia Vegter, Anouk Verbeek, Madeleine van der Vlist, Marinus Wellenberg, Sanne Westerbroek, Lisa van Wilgenburg, Marieke van Wincoop, Kasper Woudman

UDDEL: Rebecca Bleijenberg, Anouk de Geijter

VOORTHUIZEN: Leroy Ecker

VWO

GARDEREN: Kaän Bronkhorst, Alec Dol, Maarten Pouw, Nynke Schipper

NIJKERK: Mathilde van der Niet

PUTTEN: Thomas Bongers, Nils Breeman, Ilse van den Brink, Chris Congleton, Aide Fetahaj, Gerwiene Geurts, Joris-Jan Gijsbertsen, Jolanda de Graaf, Julia Haarman, Angela Li, Rick Livestro, Alex Mouw, Floris van Nederpelt, Ilse Ruiter, Jorik Schaap, Gabriël Schut, Michaël Schut, Frederieke Smeitink, Hester Smeitink, Erwin Termaat, Jil Verheij, Martijn Visser, Romee Willemsen, Niels de Zwaan

VOORTHUIZEN: Sander Oosterveld

NASSAU-VELUWE COLLEGE

Havo

BIDDINGHUIZEN,Sven Hoiting, Jordi Mulder, Sam Schurink, Tim Süter.

ELBURG: Maxime Lokhorst.

ERMELO: Sanne Groen, Ilse Slot.

HARDERWIJK: Liselotte Bakker, Reint-Jan van de Bunte, Julia Cramer, Benjamin van Dijk, Kirsten Doornbos, Jennifer Doornhof, Jesse Gevers, Dion Goudberg, Bodil Gresel, Chaia van de Gronden, Hayder Hamouda, Sebastian Hop, Marieke Jans, Danilo Jansen, Yelisa Kol, Danah Kolstee, Lorna Kreuk, Elise Lankhaar, Marlotte van der Meer, Ilona Mol, Danique Molemaker, Colin Müller, Anna van Ommen, Marco van Oosten, Jeroen Poelert, Julian van Santen, Luuk Schukking, Anass Sebtaoui, Tomas van Slooten, Lisanne Spaander, Evy Spaans, Lara Spaans, Sam Veen, Silke van der Veen, Lotte van der Vegt, Simon Versluis, Stefan Vlieg, Damian Warner, Mark Wesselink, Rosanne van Wezel.

HIERDEN: Alwin Boonen, Zoëy Wilkens.

HULSHORST: Julia van Ramshorst.

LEEUWARDEN: Robin van der Bijl.

LELYSTAD: Reinder Boiten, Noëlle Erhart.

NIJKERK GLD: Thom van den Ham, Tycho Wagenveld.

NUNSPEET: Marlies Adema, Micky Ittmann, Niels Kingmans, Emma Vijsma

PUTTEN: Eva Rozenberg, Cathalijne Stoof.

ZEEWOLDE: Bas van Brandwijk, Sabine Hoek, Yvonne Hoving, Marnix Overkamp, Eva Ursem, Brian Wender.

Vwo

BIDDINGHUIZEN: Ruben Stuifzand, Jet Westerink.

ELSPEET: Marit de Ridder.

ERMELO: Wendy Brouwer, Laura Deen, Daphne van Middendorp, Martijn Mooiweer, Joëlle Tollenaar, Anna van Winkoop.

HARDERWIJK: Kim Bleumink, Sverre Boer, Peter Boom, Roos van den Broek, Luc Buis, Yannick le Comte, Tom Cramer, Jeroen Dekker, Joyce Dijkstra, Anna Dilber, Wilrik Drijver, Ben van Enk, Verena Fernhout, Rachel Foppen, Marije van de Guchte, Martijn Hamstra, Nienke Hartman, Emma van Hoof, Matthias Hop, Jos Kooijman, Davy Kreuk, Laura Lokhorst, Toan Luu, Esther Maas, Ties Maasdam, Shirley van der Marel, Carlien Mijnans, Sander Molenberg, Sander Pals, Zoë Raaijmakers, Thijs Reitsma, Peter Roelofsen, Dirk Schaftenaar, Joran Schoorlemmer, Daniël Spoelder, Maud Veen, Melanie de Vries, Floor Wijnsma.

HIERDEN: Myrthe van der Snoek.

HULSHORST: Nina Evertse, Cleo Luxembourg.

LELYSTAD: Lisa Bosdriesz, Mark Meedendorp, Corianne Messelink, Anouk Raijmakers, Lonneke Verboom, Tessa Zijl.

NUNSPEET: Koen Frens, Rebecca van der Geest, Hugo Kolstee, Lotte Mensink, Kirsten Opmeer, Anne Schouten.

PUTTEN: Leonoor Kuiper, Hanneke Velten, Charita Visser, STROE: Martin Sven Lentink, 'T HARDE: Ludmilla Coornstra.

VIERHOUTEN: Eva Koffeman.

ZEEWOLDE: Stefan van de Burgt, Simen van Herpt, Eline van der Kaaden, Arie-Tjerk Razoux Schultz, Anouk Roelofs, Sanne Torken, Noa Troost, Dian Visser.

RSG SLINGERBOS LEVANT

Locatie Levant

Vmbo

ZEEWOLDE: Kelsey Altena, Fabiënne Baatje, Mike Balk, Dylan Beck, Dyan van de Beek, Shiara Bennink,Daniël Berg, Daniël Best, Jiskah Bosma, Marjolein Brink, Rowan Brobbel, Dyone Broer, Michael Brummel,Lisa Buman, Chantal van de Bunt, Rachel van Buren, Emma van Esveld, Romy le Feber, Stijn Geer,Bastian Hagedoorn, Manouk van Heck, Daphne van der Heijde, Sabine Heijmeskamp, Marleen van den Heuvel,Tara Hogg, Max Holthuis, Maud Hoogenboom, Marleen Idema, Oceana de Jong, Rebekka Keekstra,Caitlyn Kelly, Marnix Ketelaar, Job Knobben, Axel Kok, Claire Kranenborg, Jens van der Kroft, Benjamin Langbroek, Luna Langendorff, Yaëll Lapian, Rogier de Leeuw, Yeiner van der Marck, Charlotte van der Meij, Carlijn Meijer, Timo Mierop, Rick Moens, Tim Oorbeek, Mike Oostwal, Guido van der Reijden, Yke Ritsema, Dennis Rozendaal, Sander de Ruijter, Ingrid Schenk, Julia Schipper, Mathijs Schipper, Angelique Schravendijk, Mitchell Schuchardt, Lars Siebering, Sarie Sijm, Niels Smeets, Jelle Smelt, Jorn Snaterse, Gwendolyn Stalman, Rebecca van Steeg, Colin Thompson, Jarred du Toit, Hugo Tromp, Quentin Vakkers, Tim van der Veen, Kim Verleun, Fleur Verwoerd, Thomas Vlekke, David Vogel, Tim Voogel, Mick Welling, Lisa van de Westeringh, Noah van Zanten, Dennis van der Zeijden, Sivar Zloch, Raoul de Zoete

Locatie Slingerbos

Vmbo

BARNEVELD: Jelle Hoog

BIDDINGHUIZEN: Luuk Wuijster

ERMELO: Jelka Arendsen, Ikram Fennane, Xander Raaijmakers, Walid Rajini, Youri van Reijen, Esmée Vis

HARDERWIJK: Bashir Abdulkadir, Achraf Agarmaoine, Zakaria Andalousi, Yordie van Beek, Hessel Beumer, Jesse Bleijenburg, Shanya Bosman, Leander Brinkman, Jarno Bruins Slot, Sander Bruintjes, Noël Butoh, Mustapha Channouf, Carlien Dekker, Melanie Demirci, Melissa van Dijk, Noah Doornhof, Cemal Duman, Bouchra El Boughlidi, Enoch Etakpofe, Leon Galanidis, Mila Gosciewski, Ben Gregory, Niels de Haas, Emma Hagedoorn, Max Jansen, Mükremin Kalaç, Rianne Kersbergen, Kelsey Keurentjes, Esmée Koerhuis, Zoë Kraaijenhof, Kyan Krijger, Nick Krop, Nick Kuiper, Samuel Lindeman, Deborah van Looijengoed,Femke van der Loon, Rafiq Maanach, Joyce ter Maat, Leila Mandemaker, Leon Meeuwesse, Jhonny Moral, Jasmijn von Morgen,Sander Nieuwhof, Melvin van Panhuis, Sem Peters, Ruben Ploeger, Wilke Reijers, Bart van Slooten, Ruben Spaander, Samantha van der Spoel, Julia Stam, Levi Steede, Elza Stegenga, Yorke Strijbos, Bo Torré, Semih Uzun, Pelle Vissers, Maureen Wakelkamp, Stefan Wolf, Marlieke van 't Zet

HIERDEN: Wessel Hop, Maud Lodder

HULSHORST: Larissa te Brake, Erik Nijenhuis

LELYSTAD: Femke Hekking

PUTTEN: Niek van de Kamp, Leonard Moes, Jan Ruitenbeek, Nassim van Westing

ZEEWOLDE: Jeroen Ekker, Mascha de Haan

Havo

BIDDINGHUIZEN: Harte Havinga, Sikko Medema, Romée Woning, ERMELO: Maaike Blom, Victor van den Bos, Lindsay Saiboo, Thomas Schenk, Iris Willemsen

HARDERWIJK: Gijs Appelman, Kay Bannink, Wout Barnhoorn, Sven van Beek, Sven Beelen, Daniël Bertram, Tessa Bezemer, Dionne Blok, Nick van Breugelen, Esther de Bruin, Martin van der Cozijne, Dillan van Dam, Bloeme Doens, Lotte Donkers, Arjan van Elmpt, Machteld van Ens, Mikey Foppen, Sven Goedhart, Ferhat Gören, Hanane Hamane, Tirza van Harten, Niels Hop, Jill Jacobs, Stefan Joesten, Rowan Karssen, Dion Keizer, Caya Klerks, Merel Koning, Tim Koornwinder, Maik Koster, Naomi Kraaijenhof, Jelle Kraaijeveld, Darren Leisk, Robin van der Linden. Stan Lokhorst, Joshua Margey, Matthew Martens, Judith Moeke, Malak Mohammad Asghar, Sem Mohan, Emma Mol, Julia van Oss, Juliët van Otterloo, Misja Overberg, Stefan van Panhuis, Milika Roelofsen, Henrieke Schuur, Mischa Soetman, Niels Sprengers, Thomas Stoop, Adem Tas, Rick van der Vaart, Lydian Vandermaelen, Moniek Verkleij, Simone van Vierzen, David Visscher, Zhi Jian Wagener, Julian de Weerd, Romy Willems, Teske Wortman, Ferhat Yigit, Mees van Zeijts

HIERDEN: Janneke Born, Manon Hees, Guy-Gianno Hoelen

LELYSTAD: : Myrthe Diepgrond

NUNSPEET: Sophie Grimaldi, Maartje Grootes, Mienke Waninge

PUTTEN: Kai Bavelaar, Benjamin de Jong, Wesley Ruiter, Lotte van der Wereld

VIERHOUTEN: Ties Brouwer

VOORTHUIZEN: Koen van den Brink, Victor Nijland

ZEEWOLDE: Kerym Abdelnaby, Marije van Beek, Niels Beijer, Judith van Beusichem, Diewerke Borggreve, Jelle Bos, Bas ten Boske, Sander Bostelaar, Thomas de Bruin, Tomas Butz, Julia Coster, Patrick Dekker, Nikkie van Dijken, Yarima Dunnink, Stijn Esselink, Lisanne van Essen, Freya Evers, Rosanne le Feber, Theresia Groeneveld, Marit de Groot, Sander Guijt, Marleen van Haaren, Romy Hagen, Lucas Hamer, Jasper Hanse, Joni Hartman, Stan Hazelaar, Jurian Heijmeskamp, Lisa Hildebrand, Wessel Hof, Esmee den Hollander, Sanne den Hollander, Manon Jonker, Jesse Kamsteeg, Lara Ketelaar, Joost van der Knijff, Bas Komijn, Jolijn Koning, Lisanne Leermakers, Him de Looper, Warner van de Lustgraaf, José Moerman, Kitty Mohlmann, Hylke Molenberg, Andries Mons, Casper Morel, Vera Mosterd, Duncan van Norden, Silke Odding, Bertil Oosterhoff, Tim Peters, Deirdre Schijff, Emma Schrijver, Tony Smits, Noëlle Staats, Elisa Straatman, Job Teunissen, Esmée Thijssen, Aaron Thoomes, Max Timmer, Elif Uslu, Lotte Verduijn, Jarno Viveen, Mark van Vliet, Wytse Vries, Tessa van Vuren, Arthur Waars, Sophie van Walbeek, Jasper de Weerd, Cleo Wiegmans, Jesse van der Zwet, Kjell van der Zwet

Vwo

ERMELO: David Cremers, Elsemieke Jonker, Lars van de Sanden, Eline Teune, Nick Willemsen

HARDERWIJK: Sanna Azzouz, Simone Berg, Sawa Bezelev, Nienke Boel, Charlotte Bonnington, Martine de Bruijn, Amber Commandeur, Amber Eggink, Jolijn Gijsen, Bi Xuan Guo, Maike de Haas, Sander Heshusius, Jurre Hüther, Charlaine Janssen, Robin Jonker, Steven Knijn, Christian Knol, Wessel Kooijman, Sara Koopsen, Nick Masurel, Eva Nielsen, Thom Nijboer, Dian van Noort, Sam Overweg, Jasper de Paauw, Lars van Rhijn, Ruben van Rossem, Marieke Schoonenberg, Arno Stellingwerf, Tijmen van Straten, Sanne Teune, Maarten Verbrugge, Nuij Visser, Paula Visser, Daniël Westenberg, Demi van Wijk

HIERDEN: Kevin van Vliet

HOOFDDORP: Bas van der Ploeg

NUNSPEET: Rinze Waninge

VOORTHUIZEN: Ersan Sefa, Lizan Westenbrink

ZEEWOLDE: Darcy Beckers, Annika Bijleveld, Carlijn Binnendijk, Tessa Boumeester, Nik Dijkema, Douwe Dijkstra, Gabe-Hein Dijkstra, Liese van Dongen, Leon van der Goot, Marloes de Graaf, Johan de Groot, Gert Groot Koerkamp, Timon Heuwekemeijer, Huub Hoeksema, Linda Hoogeveen, Aniek Huijbregts, Thorn Jansen, Femke Janssen, Ingeborg Jepma, Anouk de Jong, Jorn Keers, Michelle Kloosterman, Auke Knigge,Jeroen Knulst,Josine Kraan, Jennifer van Lexmond, Lotte Lutjes, Wouter Meetsma,Thijs Meijer, Emma Nessen, Tessa Nieuwenhuis, Victor Peet, Janniek Ritsema, Daniël Scheeper, Max Schimmel, Dianne Schram, Coert Schrijver, Nicole Schulpen, Nick Smit, Mike Veerman, Jelle Veldhuis, Nicole Verweij, Nick van de Westeringh, Tristan Ziegerink, Thomas Zwart

MORGEN COLLEGE

Theoretische Leerweg

Locatie Westeinde

HARDERWIJK: Aartsen Maaike, Al Gersani, Ibthal, Bryan van Amstel, Job van Ardenne, Rick van Baak, Lyn Bakker, Amber van Beek, Shirley Bennink, Niels van den Berg, Cornelis Bleijenberg, Jelke Blok, Sacha Boone, Collin van den Bos, Nienke Brouwer, Sem van Buuren, Els van Dieren, Yentl Dondorp, Kevin Foppen, Christel Foppen. Arissa Goedkoop, Marlou Gruppen, Esra van der Heide, Sharon van Huenestein, Annemiek Hulleman, Ali Ilgar, Kelsey Jansen, Ismail Karadavut, Demi Kiewiet, Michelle Lancee, Christian Makkinga, Espen Mast, Denise van der Meent, Serra Mermer, Maaike Metzlar, Mohammad Alaa, Jobijan Okhuijsen, Jonathan Overeem,Tessa de la Parra, Mychon Pastoor. Chris Petersen, Mara Petersen, Richelle Plakke, Niels Priester, Daan Rijnberk, Lianne Roozenboom, Swen Rosse, Kyran van Schaik, Daan Schonagen, Rianne Schoonderbeek, Gaby Schreuders, Caya Struik, Joshua Tai, Kaylee ter Maaten, Eliza Umans, Hugo Verbaan, Maikel Vermeulen Tobias Vijfvinkel, Talitha Visser, Iris Vlieger, Mart de Vries, LIanne Wels, Timon Wiertz

HIERDEN: Anouk Beelen, Lindsey Foppen, Femke Franken, Astrid Nieuwenhuijzen, Rita Rietman, Rianne Simon

ZEEWOLDE: Sofie van Brandwijk, Kim Broekhof , Mandy Verhoek

ERMELO: Priscilla van Diejen

HULSHORST: Britney Houweling

LELYSTAD: Dagmar de Wit

Beroepsgerichte Leerweg Basis

Locatie De Sypel

NUNSPEET: Achaibi Wassima

ZEEWOLDE: Stephen Aidoo, Beau Arts, Benny Doorn Michel de Feijter, Sanne Geubels, Melissa Geurken, Mattijs Koops, Nick Prophitius, Lara Sani, Jasper Slingerland, Nicole Smits, Lisa Snoeijink

HARDERWIJK: Anton Banga, Jerrel Berg, Brit Besselsen, Lisa Foppen, Faiza Saouti, Maa Smessaert, Lianne Smit, Tiury Spruijt, Joe Tromp, Umut Varol, Luuk Groeneveld, Feyza Günes, Stephan Huizinga, Huizinga Stephan, Seyma Kiziler, Thijs Kool, Yassmine El Keltoumi, Eelco Elzinga, Daan Everts, Kim Boonen, Sophia Bravo, Anouk van den Brink, Jesse van den Brink, Demi Meijer, Romy Mihci, Cham Opiti, Oulhaj Banun Azzeddine Kuka, Romero, André Prophitius, Jeroen Rechtsprecher, Wilco Reimink, Sander Robben, Jeffrey van der Veen, Dylan Verkerk, Jennifer Westerink, Amit Wiersma, Özge Yildiz, Merlijn Zeeboe

LEUSDEN: Remco van de Bilt

HIERDEN: Rik Foppen, William Lustig, Chop Noimuang

ERMELO: Patrick van Loo, Rick Pathuis

PUTTEN: Jeffrey van de Veen

Beroepsgerichte Leerweg Kader

Locatie De Sypel

HARDERWIJK: Achahbar Kenza , Furkan Açikgöz, Zehra Altin Mekhia van Battum,Nevada van Battum, Maud Besselsen,Wendela van Bijsteren, Sanne Boonen, Sharon Boonen, Kevin Bosch, Dyantha Gebbinck, Danny van de Groep, Wessel Heek, Tobias Hoffmann, Sanne Jacobs, Erik Kamphorst, Meinart Klaassen, Ruth Klaassen, Sander Klaassen, Jeffrey van Lienden, Judith Moinat, WouterPolhoud, Gijs Reckman, Migchel Reukema, Christian Roelofsen, Dagmar Stoffer, Bennie Strous, Melissa Tronchet

Charlene Versteeg, Tara de Weerd

HIERDEN: Thomas van Asselt, Julia Franken, Chanelle Mons, Elyanne Veleke

PUTTEN: Martijn Bakker, Patrick van Hell, Thijs van de Mheen

ZEEWOLDE: Mike Boer, Rico Broekhuisen, Khadija Cherrat, Sebastiaan Geleijnse, Laurette Herbert, Laurette Hoving, Adrie Stijn Koornstra, Dominic Leferink, Mohamud Abdiasis, Jelmer Lof, Nigel van der Poel, Lars Teunissen, Rolf Uijttewaal, Dries van Wijk, Fynn Verhoef, Thomas van der Vlugt

DRONTEN: Xander Hooghuis

NUNSPEET: Manuwela Huisman

ERMELO: Gerko Pul, Kirsten Termaat, Niek Woordes

ELSPEET: Nieck Vriesema

NUBORGH COLLEGE VELUVINE NUNSPEET

Gemengde/theoretische leerweg

HARDERWIJK: Thom Kolstee.

JACOBUS FRUYTIER

Vwo

ERMELO: Gerbert Doppenberg;

Havo

ERMELO: Esther Kok;

Vmbo kaderberoeps

ERMELO: Aart Bronkhorst;

Vmbo basisberoeps

ERMELO: Rebecca Nap;

HIERDEN: Rindert Kerkhoff;

Mbo entree opleiding

ERMELO: Steven Dunsbergen;

UDDEL

vmbo theoretische en gemengde leerweg

ERMELO: Annemieke van Bentum, Brenda van den Brink, Adriaan de Fluiter, Leanne Lobbezoo, Floris Snoek;

Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.